ТРЕНУВАННЯ НАВИЧОК ОНЛАЙН

Навички

переговорів онлайн

Тренінг «Навички онлайн переговорів» переносить наш флагманський курс в інтерактивний віртуальний простір. Курс розроблений для дистанційної роботи над навичками в режимі онлайн під керівництвом досвідчених тренерів Scotwork та включає наші оригінальні кейси з наступним відеорозбором переговорів.

Тренінг «Навички онлайн переговорів» переносить наш флагманський курс в інтерактивний віртуальний простір. Курс розроблений для дистанційної роботи над навичками в режимі онлайн під керівництвом досвідчених тренерів Scotwork та включає наші оригінальні кейси з наступним відеорозбором переговорів.

Цільова аудиторія

Курс «Навички переговорів онлайн» підійде всім співробітникам, які ведуть переговори як всередині компанії, так і за її межами. Ми регулярно проводимо цей тренінг для співробітників, які відповідають за продаж, закупівлю, навчання та підбір персоналу, а також для менеджерів вищої ланки.

 

«Я дуже задоволений мультимедійним онлайн-курсом Scotwork, який викликав високий інтерес у нашої команди та отримав позитивну оцінку від усіх учасників тренінгу. Вже очевидні зміни у поведінці учасників на переговорах, і я впевнений, що наші інвестиції в тренінг окупляться багаторазово».

 

Саймон Томас, Комерційний директор ФІФА

Зміст курсу

МИСТЕЦТВО УПРАВЛІННЯ ПЕРЕГОВОРАМИ

Основа основ - це розуміння, коли і як брати контроль над переговорним процесом у свої руки

 

ФОКУСУВАННЯ НА ГОЛОВНОМУ

Онлайн-інструменти Scotwork спрощують підготовку до переговорів, допомагаючи визначати чіткі цілі та розставляти пріоритети

 

РОЗУМІННЯ СТРУКТУРИ

Розуміння 8-ступінчастої структури допомагає розібратися в хитросплетіннях переговорного процесу

 

ВЕДЕННЯ ПЕРЕГОВОРІВ ОНЛАЙН

Дізнайтеся, як ефективно застосовувати навички та досягати успіху на онлайн-переговорах

«У компанії WPP понад 125 000 співробітників, які працюють у наших офісах по всьому світу. Свого часу ми вибрали Scotwork у якості ексклюзивного глобального партнеру з переговорів. Пройшло більше десяти років, і ми, як і раніше, співпрацюємо зі Scotwork по всьому світу, отримуючи велику віддачу від навчання. Наші співробітники, яких ми навчаємо на цих тренінгах, кажуть, що Scotwork – це найкраще навчання, яке вони колись проходили».

 

Рік Брук, старший віце-президент WPP

Додаткові відомості про курс

ЗАХОПЛЮЮЧЕ СЕРЕДОВИЩЕ, ЩО РОЗВИВАЄ

Адаптуючись до бізнес-потреб замовників, курс «Навички переговорів онлайн» допомагає зрозуміти, як вести переговори професійно, етично та результативно. Такий підхід дозволить вашим співробітникам впевнено оминати перешкоди, тримати у своїх руках ініціативу та мислити творчо на шляху до оптимальної домовленості. Тренування відбувається в інтерактивному онлайн-середовищі, яке побудоване на практичній командній роботі та спрямоване на відпрацювання навичок у захоплюючій та безпечній навчальній атмосфері.

ПРАКТИКА НА ПЕРШОМУ МІСЦІ

В основі програми – практичний підхід до формування навичок. 80% часу відводиться діловим іграм та 20% - презентаціям тренерів. Кожна ділова гра моделює типову конфліктну ситуацію. Учасники ведуть переговори в командах, щоб знайти вихід із конфлікту за допомогою різних переговорних інструментів. Кожен модуль курсу включає коротку презентацію ведучого, підготовку до переговорів, проведення переговорів і подальший відеорозбір. Можливі два розклади: або у форматі курсу тривалістю 2 ½ дня, або у вигляді 4 модулів тривалістю 5-6 годин кожен протягом одного або двох тижнів.

ТРЕНЕРИ-ПРАКТИКИ

Курс проводять лише тренери-практики, які мають багаторічний досвід ведення переговорів. Ведучі розбирають ділові ігри в режимі реального часу, відразу ж надаючи учасникам конкретні рекомендації та сфокусований зворотний зв'язок. Завдяки співвідношенню між провідними та учасниками 1:6 кожен учасник гарантовано отримує індивідуальну увагу та наставництво

ЗРУЧНИЙ ФОРМАТ

Курс «Навички переговорів онлайн» переносить навчання з аудиторії на екран комп'ютера, створюючи безпечне онлайн-середовище для практичного відпрацювання навичок. Це заощаджує час та витрати, пов'язані з відрядженнями ваших співробітників, забезпечує гнучкий підхід до навчання персоналу за межами навчального центру та пропонує вашим переговорникам зручний дистанційний формат навчання. Всі навички, які учасники вивчають на програмі «Навички онлайн-переговорів», мають універсальний характер, тому вони легко переносяться на переговори в традиційному очному форматі.

До і після

«Навички переговорів онлайн» - це набагато більше, ніж короткий курс. Для багатьох переговорників – це відправна точка для вдосконалення навичок протягом усього життя.

ОСОБИСТИЙ ПРОФІЛЬ

Анкета індивідуального профілю заповнюється учасниками до початку тренінгу та показує, наскільки вони впевнені у собі як переговорники. Анкета виявляє області з високими та низькими показниками та визначає, які аспекти вимагають найбільшої уваги. Цей показовий знімок допомагає нашим тренерам скласти власний план розвитку для кожного учасника програми.

АУДИТ ПОТЕНЦІАЛУ

Перед початком тренінгу учасникам пропонується розповісти нам про свою компанію та її підхід до переговорів, пройшовши дослідження переговорного потенціалу від Scotwork. Це онлайн-дослідження переговорної культури у поєднанні з особистими інтерв'ю зацікавлених сторін дозволяє нашим тренерам зосередити навчання на оптимізації результатів як для організації, так і для окремого учасника тренінгу.

ПІДТРИМКА ПІСЛЯ КУРСУ

Після тренінгу учасники використовують Індивідуальний план розвитку як дорожню карту для подальшого відточування своїх навичок. Вони також отримують безкоштовний доступ до онлайн-платформи Scotwork Toolbox, що включає різноманітний контент, програми та інструменти для ведення реальних переговорів. Онлайн-інструменти для підготовки корисні для попереднього планування переговорів, у той час як програма Scotwork включає корисні діагностичні інструменти, поради та прийоми.

Як ваша компанія виглядає порівняно з іншими?

Наскільки навички ваших переговорників відповідають рівню вашої індустрії? Отримайте відповідь за допомогою Дослідження переговорного потенціалу Scotwork.

Man Glasses Small Min 2

Ищете филиал в другой стране?

Ищете решение для нескольких стран?

Освіта в Україні