ГОТУЙТЕ ВАШУ КОМАНДУ ЗАРАНІШЕ

Магістри

Наша програма «Магістри» формується відповідно до потреб вашого менеджменту. Вона дозволяє досвідченим переговорникам справлятися зі складними, багатосторонніми ситуаціями. Коротко освіжаючи принципи, викладені у програмі "Навички переговорів Scotwork", програма вчить, як готувати свою команду до переговорів, керувати нею в процесі переговорів і розбирати отримані результати. Вона також допомагає краще інтерпретувати дії іншої сторони та ретельніше підходити до аналізу необхідного для прийняття стратегічних рішень.

Наша програма «Магістри» формується відповідно до потреб вашого менеджменту. Вона дозволяє досвідченим переговорникам справлятися зі складними, багатосторонніми ситуаціями. Коротко освіжаючи принципи, викладені у програмі "Навички переговорів Scotwork", програма вчить, як готувати свою команду до переговорів, керувати нею в процесі переговорів і розбирати отримані результати. Вона також допомагає краще інтерпретувати дії іншої сторони та ретельніше підходити до аналізу необхідного для прийняття стратегічних рішень.

Цільова аудиторія

Програма «Магістри» розрахована на співробітників, які посідають провідні позиції на переговорах або відповідають за роботу команди переговорників.

 

«Два роки тому я пройшов програму «Навички переговорів Scotwork», пізніше мені знадобилася допомога у формулюванні моїх стратегічних цілей та управлінні моєю командою переговорників»

 

Національний директор з роботи з клієнтами

Зміст програми

ФОРМУВАННЯ ЄДИНОГО БАЧЕННЯ У ВСІЄЇ КОМАНДИ ПЕРЕГОВОРНИКІВ

Як досягти єдиного розуміння стратегії у всіх команд, які ведуть тактичні переговори

 

СТРАТЕГІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕРЕГОВОРАМИ

Як скоординувати поточні переговори з більш масштабними стратегіями та цілями бізнесу

«Я наполегливо рекомендую Scotwork, як високопрофесійну компанію, з якою легко та приємно працювати. Завдяки своїй глобальній представленості Scotwork зміг задовольнити наш запит у єдиному підході до навчання та створення робочої платформи на всіх наших ринках (…) За допомогою програми Scotwork ми розробили ретельно систематизований та водночас простий підхід до переговорів для всього вищого керівництва»

 

Ентоні Грувз, Глобальний комерційний директор, Dentsu Aegis Network

Обговоріть з нашими консультантами розробку вашого унікального підходу до переговорів

ЗАХОПЛЮЮЧЕ СЕРЕДОВИЩЕ, ЩО РОЗВИВАЄ

Програма «Магістри» включає опрацювання навичок, що виходять за межі переговорних кімнат і придатні для ширшого ігрового поля. Вона вчить розуміти поведінку покупця та продавця, розбиратися у заплутаних ситуаціях, вибирати найкращі стратегії та мотивувати гравців своєї команди. Наші консультанти використовують свою майстерність та індивідуальний коучинг для того, щоб побудувати програму на актуальних для вас питаннях. Як і на тренінгу «Навички переговорів» Scotwork, програма насичена практикою, а тому тримає учасників у тонусі та приносить задоволення від процесу навчання.

ПРАКТИКА НА ПЕРШОМУ МІСЦІ

Наша стратегічна програма поєднує теоретичні вступні з практичними діловими іграми, спрямованими на подолання найбільш поширених стратегічних бар'єрів. Для ухвалення більш виважених рішень учасники використовують техніку PODEL. Програма розрахована на три дні, кожен модуль займає півдня і включає: коротку теоретичну частину, підготовку до ділової гри, саму гру і розбір результатів з використанням відеозапису.

ТРЕНЕРИ-ПРАКТИКИ

Програму ведуть два досвідчені консультанти Scotwork, кожен з яких має великий досвід ведення переговорів на найвищому рівні. Критичний розбір результатів проведених переговорів передбачає конструктивний зворотний зв'язок із практичними порадами щодо покращення процесу в майбутньому. Завдяки співвідношенню між провідними та учасниками 1:6 кожен учасник гарантовано отримує індивідуальну увагу та наставництво

До і після

«Навички переговорів онлайн» - це набагато більше, ніж короткий курс. Для багатьох переговорників – це відправна точка для вдосконалення навичок протягом усього життя.

ОСОБИСТИЙ ПРОФІЛЬ

Анкета індивідуального профілю заповнюється учасниками до початку тренінгу та показує, наскільки вони впевнені у собі як переговорники. Анкета виявляє області з високими та низькими показниками та визначає, які аспекти вимагають найбільшої уваги. Цей показовий знімок допомагає нашим тренерам скласти власний план розвитку для кожного учасника програми.

АУДИТ ПОТЕНЦІАЛУ

Перед початком тренінгу учасникам пропонується розповісти нам про свою компанію та її підхід до переговорів, пройшовши дослідження переговорного потенціалу від Scotwork. Це онлайн-дослідження переговорної культури у поєднанні з особистими інтерв'ю зацікавлених сторін дозволяє нашим тренерам зосередити навчання на оптимізації результатів як для організації, так і для окремого учасника тренінгу.

ПІДТРИМКА ПІСЛЯ КУРСУ

Після тренінгу учасники використовують Індивідуальний план розвитку як дорожню карту для подальшого відточування своїх навичок. Вони також отримують безкоштовний доступ до онлайн-платформи Scotwork Toolbox, що включає різноманітний контент, програми та інструменти для ведення реальних переговорів. Онлайн-інструменти для підготовки корисні для попереднього планування переговорів, у той час як програма Scotwork включає корисні діагностичні інструменти, поради та прийоми.

Як ваша компанія виглядає порівняно з іншими?

Наскільки навички ваших переговорників відповідають рівню вашої індустрії? Отримайте відповідь за допомогою Дослідження переговорного потенціалу Scotwork.

Man Glasses Small Min 2

Ищете филиал в другой стране?

Ищете решение для нескольких стран?

Освіта в Україні